Hotel Wyspiański

Hotel Wyspiański jest doskonale ulokowany, jeżeli chcesz trafić z niego do wartych zobaczenia miejsc w mieście Kraka w nez problemu. Blisko położony jest Rynek Główny a także dworzec PKP. Chwilkę dłużej zajmie dotarcie do dzielnicy Żydowskiej, jednak da się tam dostać na piechotę w zaledwie 20 minut. Ta dzielnica to jedno z najlepszych miejsc na całonocną zabawę. Od frontu Hotel Wyspiański prezentuje się podobnie jak inne budynki z ciemnej epoki socjalizmu, ale w środku został nowocześnie wyremontowany. Można tam się przekonać, że w pełni zasługuje na trzy gwiazdki.
Hotel blisko Rynku – dogodna lokalizacja w centrumHotel Wyspiański Ma cztery kondygnacje oraz ponad 230 pokoi z łazienkami. Wszystkie z nich są najwyższej klasy, posiadają telewizor oraz telefon i wi-fi. W pokojach o najwyższym standardzie można znaleźć także kawę i herbatę, oraz czajnik, który pozwala na ich przygotowanie. W hotelu nie ma barier architektonicznych, dlatego z łatwością mogą się po nim poruszać także osoby niepełnosprawne. Hotel ma windy, rampy oraz podjazdy dla wózków inwalidzkich, a pokoje są wystarczająco duże, by było możliwe w nich bez problemu poruszać się wózkiem. Przystosowano również łazienki.
Co znajduje się w Hotelu Wyspiański? W hotelu, który znajduje się w niemal idealnym miejscu Krakowa, można znaleźć także zabawę i niezłe jedzenie. Posiada luksusowe kasyno a także oddział banku (ten sam budynek), a w hotelu jest bar oraz restauracja z potrawami z całego świata (także z Polski). Hotel posiada odpowiednią ilość miejsca, aby można było tu organizować także duże imprezy. Zapewniamy miejsce dla 130 osób i dobry wybór alkoholi z całego świata. Latem może się tu zmieścić jeszcze więcej osób, ponieważ otwieramy wtedy hotelowy ogródek. Często spotykają się w tym miejscu również mieszkańcy Krakowa, jak i sami goście hotelowi. W hotelu nierzadko mają miejsce konferencje, zdarza się, że o zasięgu międzynarodowym. Sprzyja temu zarówno dogodne umiejscowienie tego miejsca, jak i kompleksowa obsługa, dostarczana przez hotel. Niedaleko hotelu znajduje się strzeżony parking dla gości. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. To idealne miejsce także dla osób, które przybywają do Krakowa w celu zwiedzania zabytków..

Dodaj komentarz